Rue de la Vierge Noire,
1000
Bruxelles
50997
4 slaapkamer(s)
1180 m2
3 badkamer(s)
Type woning:
huis
Bouwjaar:
1887
Staat van het gebouw:
Bon état
Aantal gevels:
2
Energieklasse:

Type verwarming:
gaz (chau. centr.)
EPC E-peil:
205 kWh/m²/jaar
Bewoonbare oppervlakte:
1180m2
Slaapkamers:
4
Badkamers:
3
Keuken:
équipée
BRUSSEL CENTRUM / SINT-KATELIJNE – In het hart van Brussel, vlak bij het Sint-Katelijneplein, de Beurs en de belangrijkste commerciële en toeristische trekpleisters van het stadscentrum, stelt Hermanns Real Estate u dit belangrijke gemengde opbrengsteigendom voor, bestaande uit een handels- en een residentieel gedeelte.
Het geheel bestaat uit twee gebouwen:
🏢 Voorgebouw: een ruime handelsgelijkvloers, momenteel uitgebaat door KaraFun, met een eerste verdieping verbonden aan de commerciële activiteit.
🏠 Achtergebouw: verdeeld over verschillende verdiepingen en bestaande uit 3 appartementen van elk ongeveer 100 m².
Dankzij zijn bijzonder strategische ligging in het centrum van Brussel vormt dit gebouw een mooie patrimoniale opportuniteit voor een investeerder die op zoek is naar een belangrijk gemengd vastgoedobject waarin handel en wonen worden gecombineerd.
📍 Hartje Brussel
🏢 Gemengd handels- en woongebouw
🏠 4 appartementen van ± 100 m²
🎤 Momenteel uitgebaat handelsgedeelte
📈 Interessant patrimoniaal en verhuurpotentieel
🚇 Uitstekende bereikbaarheid en openbaar vervoer in de onmiddellijke omgeving
Prijs: € 3.450.000
Bijkomende informatie en volledig dossier op aanvraag bij Hermanns Real Estate.
Uw vastgoed verdient een expert!
Bezoek onze website: www.ahre.be
Amaury Hermmans